04 maja 2017

EGZAMINY...


Hej!
Dawno mnie tu nie było. Niestety nie miałam zbytnio weny ani większej ochoty do czegokolwiek przez ostatnie tygodnie. Na szczęście pogoda powoli zaczyna się poprawiać i od razu czuję się lepiej. Jeśli wiecie lub nie 19,20 i 21 kwietnia pisałam egzaminy gimnazjalne, dlatego dziś chciałabym poruszyć ten właśnie temat. Pierwszego dnia pisaliśmy historię i język polski. Pytania były całkiem łatwe na obu przedmiotach choć temat rozprawki z polskiego do dziś mnie zastanawia, gdyż cały czas nie mam pewności co oznacza moc sprawcza marzeń. Drugi dzień był dla mnie najtrudniejszy, ponieważ kompletnie nie rozumiem fizyki oraz nie jestem wielbicielem matematyki. Jak się okazało przedmioty przyrodnicze były totalną masakrą. Pytania z fizyki i chemii były dla mnie jakimś nie śmiesznym żartem. Natomiast matematyka poszła mi naprawdę dobrze. Zadania nie były jakieś bardzo trudne tym bardziej, że na egzaminach próbnych często zdarzało się, że z zadań otwartych zrobiłam tylko jedno, a na tym prawdziwym zrobiłam wszystkie! To był dla mnie szok. Ostatni dzień, czyli język obcy był chyba najłatwiejszym i najmniej stresującym ze wszystkich. Ja pisałam angielski podstawę i rozszerzenie. Podstawa była naprawdę prosta, a rozszerzenie trochę trudniejsze, ale mimo to też łatwe. Teraz jedynym moim zmartwieniem jest to jak ocenią moje zadania otwarte. Wszystko w rękach egzaminatora.
Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie egzaminów to możecie mi je zadawać w komentarzach czy w mailu. Na dziś to wszystko. Do zobaczenia niebawem.
PS. Piszcie w komentarzach jak wam poszło na egzaminach. 
FOT. KINGA ORNAFA

10 komentarzy :

 1. Prześliczne zdjęcia! Ja swój egzamin piszę dopiero za rok :")

  zofia-adam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie były proste ;d Super zdjęcia! :))

  http://start-afire.blogspot.com/2017/05/i-just-wanna-be-part-of-your-symphony.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomimo wszystko, myślałam że egzamin pójdzie mi lepiej.. no ale już trudno, teraz tylko pozostało nam czekać do czerwca na wyniki :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno dobrze Ci wszystko poszło! :)
  Pozdrawiam, Sylwia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wyników egzaminów ;) zdjęcia bardzo ładne, świetnie się prezentujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. trzymam kciuki za wyniki! przesliczne zdjecia <3
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Na początku muszę napisać, że zdjęcia są cudowne!
  Co do egzaminów to pisałam rok temu i nie poszło mi najlepiej, ale w gimnazjum niestety szkoła mnie zbytnio nie interesowała. I oczywiście wszystko wyszło właśnie na testach, gdzie jedynie z niemieckiego i polskiego poszło mi w miarę dobrze. Teraz będąc już w technikum wiem, że jeśli nie będę się uczyć to po prostu wylecę ze szkoły.
  Trzymam kciuki za wyniki!
  MÓJ KANAŁ NA YT
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 8. Egzaminy poszły mi raczej dobrze.Z przyrodniczymi mogło być lepiej, ale i tak jestem zadowolona :)
  Śliczna sesja!
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 9. Temat rozprawki faktycznie jest kontrowersyjny, słyszałam że różnie bywało z jego interpretacją. Świetnie wyglądasz :)
  Zapraszam do siebie kochana <3
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz <3
Podoba ci się mój blog-zaobserwuj :)
Nie toleruje obs/obs.

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.