23 czerwca 2017

THIS IS THE END...


Hej!
Już jest po wszystkim. Wyniki egzaminów w moim przypadku są zadowalające. Najgorszy wynik uzyskałam z przedmiotów przyrodniczych, a najwyższy z angielskiego podstawy i rozszerzenia. W środę miałam uroczyste zakończenie mojej klasy, a dziś zakończenie roku szkolnego w szkole. Zainteresowanym mogę powiedzieć, że uzyskałam świadectwo z czerwonym paskiem oraz dostałam stypendium, ponieważ moja średnia ocen wynosiła powyżej 5.0. Oficjalnie przestałam być gimnazjalistką :o
We wrześniu przestąpię próg nowej szkoły. Poznam nowych ludzi, będę mieć kompletnie nowy zestaw nauczycieli... Obawiam się tego, że trafię do klasy z ludźmi którzy mnie nie polubią :p No ale wszystko okaże się już we wrześniu. Mam nadzieję, że moje obawy się nie spełnią. 
Bardzo będzie mi brakowało mojej klasy. Praktycznie z każdą osobą znam się od 10 lat. Od zerówki do teraz byliśmy razem. Czasem jakaś osoba przyszła, a czasem odeszła. Wcześniej nie myśleliśmy o tym, że za tak niedługo będziemy musieli się rozstać. Jeszcze pamiętam jak w I gimnazjum mówiliśmy, że jeszcze trzy lata... z niektórymi osobami pewnie będę mieć jakiś kontakt, ale z niektórymi go utracę. Taka kolej rzeczy.
Dobrze. Przestaję już się żalić. Nie zapominajmy, że wraz z końcem roku zaczęły się wakacje. Na razie nie mam dużo większych planów. Myślę, że dużo rzeczy będę robić spontanicznie. Przez te dwa miesiące mam zamiar zrobić dużo dla bloga. Chcę dodawać więcej postów oraz zacząć robić jakieś fajne serie na blogu. Jeżeli macie pomysł na ciekawą serię to napiszcie w komentarzu. Na ten moment żegnam się z wami i do zobaczenia niedługo. Zostawiam was ze zdjęciami i stylizacją, którą miałam na sobie podczas mojego uroczystego zakończenia. 
ENJOY
FOT. KINGA ORNAFA

7 komentarzy :

 1. Gratuluję tak dobrej średniej ! Pięknie wyglądasz :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Kochana tak wspaniałego wyniku !!! Jejciuuu , ja to już nie pamiętam bycia w gimnazjum :( Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładna ta sukienka :) Ja też nie mam pojęcia co ze sobą zrobię w te wakacje

  zofia-adam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sukienka! Ja również skończyłam gimnazjum trzy dni temu i rozumiem twój niepokój, ale trzeba myśleć pozytywnie. Na razie mamy wakacje, a nowy rozdział życia zaczynamy dopiero za dwa miesiące :)
  Zapraszam do mnie ->inothercolors.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w gimnazjum byłam z ludźmi, którzy za mną nie przepadali. Teraz idę do liceum i mam nadzieję, że poznam tam jakieś fajne osoby :)
  http://paulan-official-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję średniej :) super wynik :)
  rozstanie z klasą boli, ale w szkole średniej poznasz na pewno wiele wspaniałych osób ;*
  świetnie wyglądasz, tak z klasą :)
  buziaki! ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. ale w szkole średniej poznasz na

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz <3
Podoba ci się mój blog-zaobserwuj :)
Nie toleruje obs/obs.

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.